De populaire brandweerwagen nu speciaal ontwikkeld voor de kleinere kinderen (geschikt voor kinderen vanaf 2 jaar). Iets steviger gebouwd, zonder de details te verliezen. In een frisse rode kleur met gele en witte accenten. Waardoor het voertuig ook voor de kinderogen erg aantrekkelijk is.
De vrachtwagen heeft een draaibare opbouw waardoor kinderen de brandweerladder in verschillende posities kunnen zetten. De ladder is uitschuifbaar en kan eenvoudig worden verlengd of ingekort om verschillende hoogtes en reikwijdtes te bereiken. Verder is de brandweerwagen voorzien van stevige steunen die zorgen voor stabiliteit terwijl kleine brandweermannen spelen.
Leuk om te combineren met de andere voertuigen uit het Bruder Roadmax assortiment.
Afmeting Bruder Roadmax brandweer auto circa:46 x 17 x 22,4 cm
Deze review wordt niet direct geplaatst omdat deze eerst moet worden goedgekeurd door een beheerder. Wanneer deze review goedgekeurd is zal hij verschijnen op deze pagina.
Het is niet mogelijk om een review met 0 sterren te plaatsen
Verzenden
Geen reviews gevonden.
Woensdag 29 juli
Staan wij van 10:00 - 15:00 uur met een stand bij een van de deelnemende bedrijven van de LTO/Rabobank fietstochten
adres: Fam. De Kruif. Asschatterweg 223 in Leusden
Kijk voor de fietsroute en meer informatie op: www.kijkenbijdeboer.nl